Lt En
Neįgaliesiems
Pradžia
en

Registracija į ekskursiją

Kviečiame registruotis į Kauno kogeneracinėje jėgainėje vykstančias ekskursijas! Esame atviri vietinei bendruomenei ir siekiame kuo geriau gyventojus supažindinti su atliekų vertimo energija nauda Kauno rajonui, miestui ir visai šaliai.
Ekskursijos Kauno kogeneracinėje jėgainėje vyksta penktadieniais, 10 val. ir 12.30 val. Į jas užsiregistruoti galite, užpildę žemiau esančią registracijos formą.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl prašome susipažinti su šiomis taisyklėmis:

  1. Prieš atvykstant į Kauno kogeneracinę jėgainę būtina išankstinė registracija. Elektroninėje registracijos anketoje vėliausiai prieš 5 darbo dienas reikia pasirinkti vieną iš siūlomų ekskursijos laikų, pateikti atvykstančiųjų sąrašą bei nurodyti kontaktinius asmenis. Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Į ekskursiją atvykti galima tik sulaukus tai patvirtinančios žinutės. Atkreipiame dėmesį, jog netgi užsiregistravus į Kauno kogeneracinės jėgainės ekskursiją ir gavus patvirtinimą, ekskursija gali būti atšaukta, jei jėgainėje vyktų neplaniniai darbai. Apie tai informuosime likus 1 dienai iki atvykimo dienos. 
  2. Siūlomus ekskursijų laikus pateikia pati bendrovė, kviesdama lankytojus išsirinkti jiems patogų laiką. Ekskursijos trukmė – iki 1,5 val.
  3. Lankytojų grupė – ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 15 asmenų.  Pavieniams asmenims ekskursijų neorganizuojame ir prie kitų grupių neprijungiame. Didesnių nei 15 asmenų grupių nepriimame siekdami užtikrinti ekskursijų kokybę ir lankytojų saugumą jėgainėje. Į ekskursiją atvykus mažiau negu 10 asmenų, galime atsisakyti vesti ekskursiją.
  4. Priimamų ekskursantų amžius – nuo 12 metų, kai priimamos mokinių grupės. Jaunesni asmenys priimami su tėvų arba globėjų priežiūra.
  5. Filmuoti ar fotografuoti bendruosius vaizdus lauke nėra draudžiama. Filmuoti ar fotografuoti gamybinėse ir administracinėse patalpose – galima tik su sutikimu. Filmuoti ar fotografuoti jėgainės darbuotojus be jų sutikimo – draudžiama.
  6. Ekskursijos metu negalima dėvėti aukštakulnių batų. Rekomenduojame pasirūpinti patogia avalyne ir laisvais, judesių nevaržančiais rūbais.
  7. Kadangi mūsų ekskursijos skirtos edukaciniams tikslams, šie apsilankymai nederinami su kelionių agentūromis ar kitomis trečiosiomis šalimis.
  8. Ekskursijų dalyviai privalo dėvėti šalmus ir liemenes visos ekskursijos metu.
  9. Ekskursijos Kauno kogeneracinėje jėgainėje yra nemokamos.
  10. Atvykę į ekskursiją, dalyviai privalo pasirašyti, kad sutinka su ekskursijos taisyklėmis.

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia.

Registracija į ekskursiją

Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"