Lt En
Pradžia
en

Skaidrumas

Kauno kogeneracinė jėgainė netoleruoja jokių korupcijos apraiškų ir pasisako už sąžiningą verslą bei skaidrų bendradarbiavimą su visomis suinteresuotomis šalimis. „Ignitis grupės“ įmonėse galioja Antikorupcinė politika – įmonių grupės korupcijos prevencijos dokumentas. Visi esami ir naujai priimami darbuotojai privalo susipažinti su Antikorupcine politika ir vykdyti jos reikalavimus. Ji taikoma rangovams, tiekėjams, konsultantams, kitiems partneriams ir suinteresuotoms šalims.


Pasitikėjimo linija

Pasitikėjimo linija Skatiname darbuotojus, taip pat veiklos partnerius ir kitas suinteresuotąsias šalis pranešti apie galimai neetišką Grupės darbuotojų ar atstovų elgesį, diskriminacijos ar korupcijos atvejus bei kitus susirūpinimą keliančius klausimus.

Pasitikėjimo linijos kontaktai: tel. nr. +370 640 88889 arba el. paštu pasitikejimolinija@ignitis.lt

Šiais kontaktais gali naudotis tiek darbuotojai, tiek visos suinteresuotosios šalys. Pasitikėjimo linija garantuoja pranešėjų konfidencialumą bei atitinka Pranešėjų apsaugos įstatymo reikalavimus. Pranešimuose pateiktos informacijos vertinimą atlieka AB „Ignitis grupė“ Verslo atsparumo tarnybos darbuotojai. Konfidencialumas garantuojamas.

Antikorupcinė veikla – įvertinta

2015 m. „Ignitis grupė“ buvo pripažinta viena iš geriausių viešai atsiskaitančių didžiųjų įmonių Lietuvoje – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktame įmonių atskaitingumo tyrime grupė užėmė antrą vietą.
 
Kaip teigiama tyrimo pristatyme, švediško kapitalo bankas „Swedbank“ (91 balas) ir Lietuvos valstybės valdoma bendrovė „Ignitis grupė“ (81 balas) yra geriausiai viešai atsiskaitančios didžiosios įmonės Lietuvoje, rodo „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktas Lietuvoje veikiančių įmonių atskaitingumo tyrimas. Ketvirtadalis visų vertintų įmonių gavo 0 taškų.
 
Tyrime vertinta 41 didžiausia įmonė, Lietuvoje veikianti žemės ūkio, naftos ir chemijos pramonės, bankininkystės, prekybos ir kituose sektoriuose. Šių įmonių interneto svetainėse žiūrėta, kiek informacijos jos atskleidžia apie tai, kaip suvaldo korupcines rizikas, kiek informacijos atskleidžia apie savo organizacinę struktūrą ir finansus.
 
Vertinant informacijos viešumą geriausiai pasirodė maisto pramonėje (vidurkis – 15,75 balų iš 100 galimų) bei chemijos pramonėje (15,6 balų) veikiančios bendrovės. Apie savo įmonėje taikomas antikorupcines priemones išsamiausiai informuoja AB „Swedbank“ (100 balų), apie organizacinę struktūrą – Lenkijos kapitalo bendrovė „Orlen Lietuva“ (90 balų), apie sumokamus mokesčius, investicijas ir kitus finansus – AB „Ignitis grupė“ (100 balų). Plačiau: http://www.transparency.lt/imoniu-atskaitingumas/.
 
Visos teisės saugomos © 2018. Sprendimas: UAB "Fresh Media"